195. Kostelík
Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: lept
Šířka: 14,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 33,5 x 18,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč