U řeky

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1924
Šířka: 51 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 63 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 21:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč