Stará Parha - Emausy a část Podskalí

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 35 x 27 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč