Stará Praha

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 32 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč