Pražský hrad

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno vpravo dole v tisku a tužkou, papír překládaný, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 30 x 37 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč