105. Čluny na pobřeží
Autor: Eric Jean
(1894 - 1970)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 49 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x 54 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč