111. Plachetnice
Autor: Eric Jean
(1894 - 1970)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 29 x 50 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč