172. Soumrak
Autor: Jef De Coninck
(1921 - 1999)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 52 x 62 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč