164. V krajině
Autor: Ljunggren Bror
(1884 - 1939)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 44 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč