Práce na samotě

Autor: Ljunggren Bror
(1884 - 1939)

signováno vpravo dole, rámováno, na revers přípisu
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 52 x 62

Konec dražby: 07.12.2023 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč