49. Zimní dvůr
Autor: Anders Olson
(1880 Rinkaby - 1955 Malmö)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 32 x 37 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč