49. Zimní dvůr

Autor: Anders Olson
(1880 Rinkaby - 1955 Malmö)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 32 x 37 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:28 SELČ

Zbývá: 8d 1h 21m 37s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč