51. Na dvoře
Autor: Anders Olson
(1880 Rinkaby - 1955 Malmö)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1929
Šířka: 27 cm, výška: 23 cm, rámování: 32 x 36 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč