51. Na dvoře

Autor: Anders Olson
(1880 Rinkaby - 1955 Malmö)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1929
Šířka: 27 cm, výška: 23 cm, rámování: 32 x 36 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč