17. Vylodění rybářů v zátoce
Autor: Anton Schoth
(1859 - 1906)
Signováno vlevo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 66 cm
Konec dražby: 09.11.2021 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč