Vodní hladina

Autor: Bowen Owen
(1873 Leeds - 1967)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu autorský štítek a popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 53 x 63 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč