Procházka na pobřeží

Autor: Leifon Widlund

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek a štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 75 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč