Kytice

Autor: George William Hill
(1862 - 1934)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 61 x 72 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč