90. Vodní tok
Autor: Einar Åke Julius Krüger
(1910 Halmstad - 1988 Halmstad)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 81 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč