97. Mořský útes
Autor: Gunnar Gotemark
(1922 Limmared - 2009 Limmared)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek a popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 71 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč