Portrét muže
Autor: Josef Hapka
(1912 Vsetín - 1987 Valašské Meziříčí)
signováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 10,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 22,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.08.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč