Matka v červené

Autor: Rex Göte
(1902 Halmstad - 1960 Halmstad)

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním zlaceném rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 49 cm, rámování: 66 x 52 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč