Bažanti

Autor: Miroslav Havela
(1919 Kroměříž - 1977 ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč