Mečíky

Autor: Miroslav Havela
(1919 Kroměříž - 1977 ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1967
Šířka: 72 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 85 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 05.10.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč