17. Kytice

Autor: Miroslav Havela
(1919 Kroměříž - 1977 ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1959
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 69 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč