201. Květiny

Autor: Miroslav Havela
(1919 Kroměříž - 1977 ?)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1967
Šířka: 46 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 58 cm

Konec dražby: 24.11.2021 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč