65. Studie aktu zezadu
Autor: Miroslav Havela
(1919 Kroměříž - 1977 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1948
Šířka: 25 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 40 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč