70. Kytice mečíky

Autor: Miroslav Havela
(1919 Kroměříž - 1977 ?)

signováno a datováno vpravo dole, štítek galerie Mazur na reverzu, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1970
Šířka: 90 cm, výška: 39 cm, rámování: 58 x 109

Konec dražby: 10.01.2023 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč