Vzpomínka na budoucnost

Autor: Sergej Kulina
(1958 Estonsko)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 49 cm, rámování: 54 x 54 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč