102. Zátiší
Autor: František Šnajdr
(1914 Tovéřov - 2001 Šternberk)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 25,5 x 30,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč