23. Obilí
Autor: František Šnajdr
(1914 Tovéřov - 2001 Šternberk)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 57 cm, výška: 18 cm, rámování: 38 x 85 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč