Zátiší s bílou plachtou

Autor: Barbara Issa Wagner
(1978 Havířov)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 2011
Šířka: 35 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 47,5 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč