135. Beskydský motiv
Autor: Karel Kruk
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1976
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč