Beskydský motiv

Autor: Karel Kruk

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1976
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč