Brno - Petrov

Autor: Karel Kruk

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba, datace: 1947
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 28 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč