187. Brno - Petrov
Autor: Karel Kruk
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba, datace: 1947
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 28 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč