Mladé lišky

Autor: Karel Kruk

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 29 cm

Konec dražby: 15.02.2022 21:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč