Portrét

Autor: Karel Kruk

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba, datace: 1956
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 39 cm

Konec dražby: 15.02.2022 21:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč