Vesnička

Autor: Josef Kolář
(1913 Brno - 2004)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1934
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 49 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč