Zátiší s lahvemi
Autor: Oldřich Šembera
(1948 Rýmařov)
signováno a datováno vpravo dole, olištováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 61 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč