140. Písečná krajina
Autor: Stanislav Nedorost
(1945)
Signováno a datováno vlevo dole, nerámováno
Technika: akryl, datace: 1997
Šířka: 60 cm, výška: 38 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč