43. V Alpách

Autor: Gabriele Arnhardt-Deininger
(1855 - 1945)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 58 cm, rámování: 72 x 85 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč