40. V přístavu
Autor: Antonio Godoy
(1903 Piracicaba - 1964)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 35 x 45,5 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč