V přístavu

Autor: Antonio Godoy
(1903 Piracicaba - 1964)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 35 x 45,5 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč