304. Jezero v horské krajině
Autor: Wolfgang Grau
(1908 - 1970)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 59 cm, rámování: 78 x 98 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč