197. Soumrak
Autor: François Guého
(1881 - 1952)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 13 cm, rámování: 25 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2021 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč