19. Větrné mlýny
Autor: Émill-Louis Vernier
(1829 Lons-le-Saunier - 1887 Paříž)
Signováno vlevo dole, rámováno ve francouzském blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč