2. Rybář u řeky
Autor: Thomas Spinks
(1847 - 1927)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1873
Šířka: 93 cm, výška: 63 cm, rámování: pošk. 67 x 107 cm
Konec dražby: 12.01.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč