22. Zimní krajina

Autor: Charles Branwhite
(1817 Bristol - 1880 Bristol)

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu výstavní štítek
Technika: olej na překližce
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 45 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:35 SEČ

Zbývá: 12d 3h 29m 57s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč