102. Akt
Autor: Jan Fišer
(1907 Praha - 1960 Praha)
lavírovaná kresba, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba, datace: 1937
Šířka: 34 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 53 x 41,5 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč