150. Domy
Autor: Stig Arne Aspelin
(1911 Helsingborgs - 1990 Limhamns)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 65 cm
Konec dražby: 11.01.2023 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč