77. Chalupa u jezera L formát
Autor: Stig Arne Aspelin
(1911 Helsingborgs - 1990 Limhamns)
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 80 x 100 cm
Konec dražby: 22.08.2023 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč