290. Procházka v sadech
Autor: Erik Wald
(1903 Borgholm - 1971 Borgholm)
Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 43 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 17:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč