Domky na pobřeží

Autor: Joseph Hughes Clayton
(1891 - 1929)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 48 cm, výška: 25 cm, rámování: mírně pošk. 47 x 70 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč