Motýlci
Autor: Jaroslav Dvořáček
(1908 Sasina, Svitávka (Blansko) - 1980 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1979
Šířka: 29 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 45,5
Stav: dobrý
Konec dražby: 05.02.2024 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat